Oferta
Home
Oferta
W naszej ofercie znajdą Państwo:  
   
- wiertła do metalu zarówno do zwykłej stali jak i stali kwasoodpornej. Dostępne w różnych długościach od bardzo krótkich do extra długich (DIN 338, DIN 340, DIN 345, DIN 1869, DIN 1897). Dodatkowo w naszej ofercie można znaleźć również wiertła stopniowe, wiertła do spawów
 
- wiertła do betonu (także do betonu zbrojonego z widią krzyżową , dostępne z chwytem cylindryczny, SDS 4PLUS, SDS-max) oraz dłuta do betonu z chwytem SDS plus i SDS MAX 
 
- wiertła do drewna (spiralne, świdry, łopatkowe, szalunkowe) oraz wiertła do twardego drewna egzotycznego i tarasowego (HSS)  
 
- wiertła do szkła, ceramiki,  kafli, gresu 
 
- gwintowniki ręczne i maszynowe HSSG i HSSCo oraz pokrętła do gwintowników 
- narzynki i oprawki do narzynek 
- nawiertaki 
- pilniki obrotowe HM -wersja przemysłowa 
- tarcze / piły do metalu, betonu i drewna 
- inne produkty do drewna takie jak frezy puszkowe, frezy kształtowe, otwornice bimetalowe, brzeszczoty itp 
- bity PH, PZ i Torx 
 
   
Chęć zapewnienia Państwu odpowiedniego wyboru produktów FESTA® powoduje stałe poszerzanie naszej oferty. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą - jesteśmy chętni do przesłania wzorów i udzielenia wszelkiej niezbędnej informacji technicznej na temat naszych produktów.  
   
Nasz asortyment dzieli się na dwie linie:  
   
I. FESTA Standard - oznaczona w katalogu paskiem koloru żółtego – charakteryzująca się dobrą jakością i wytrzymałością produktów przeznaczonych szczególnie dla firm zajmujących się obsługą klientów indywidualnych.  
   
II. FESTA Professional – oznaczona w katalogu paskiem koloru czerwonego – charakteryzująca się bardzo wysoką jakością i podwyższoną wytrzymałością produktów przeznaczonych zarówno dla bardzo wymagających klientów indywidualnych jak i dla przemysłu.  
   
Od wielu lat zaopatrujemy w profesjonalne produkty hurtownie narzędzi, markety budowlane i wiele firm handlowych, co pozwoliło nam zdobyć duże doświadczenie w rozpoznawaniu i sprostaniu potrzebom klientów. Jako doradcy techniczni podróżujemy po całym kraju organizując profesjonalne szkolenia i pokazy naszych produktów dla naszych partnerów oraz ich klientów. 
   
Wszystkie produkty poddajemy szczegółowej kontroli jakości, aby w pełni spełniały oczekiwania naszych klientów. Zadowolenie z jakości naszych produktów FESTA® traktujemy jako najlepszy sposób utrzymania dobrego imienia naszej marki na polskim rynku. Jest to nasz cel nadrzędny, dlatego wszelkie uwagi traktujemy bardzo poważnie i zachęcamy Państwa do dzielenia się opinią o produktach FESTA ®.