O firmie
Home
O firmie
Firma P.H.U. ELWIERT jest działającą od roku 1996 prywatną firmą handlową. 
 
Specjalizujemy się w sprzedaży dobrze znanych na polskim rynku wierteł marki FESTA®. 
 
W ciągu tych lat zdobyliśmy zaufanie i przychylność współpracujących z nami klientów i stabilną pozycję na rynku wierteł. Nasze wieloletnie doświadczenie w tej branży oraz sprawdzone kontakty handlowe pozwalają nam zaoferować Państwu produkty charakteryzujące się wysoką jakością i przystępną ceną. 
  
Szeroki wybór asortymentu naszych produktów pozwala na znalezienie optymalnego rozwiązania dla Państwa potrzeb. Dobrze dopasowane produkty oraz wyjątkowa fachowość obsługi pomagają nam skutecznie poszerzać sieć sprawdzonych odbiorców, którzy wiążą się z nami na długie lata. 
  
Nadrzędnym celem naszej firmy jest uzyskanie pełnego zadowolenia i zaufania wszystkich naszych partnerów handlowych, staranność w działaniu, a także dotrzymywanie terminów zobowiązań – zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie. 
  
Naszym atutem jest stała dostępność pełnego asortymentu, profesjonalna obsługa przez wykwalifikowany personel oraz szybka i terminowa realizacja zamówień. Zapewniamy utrzymanie najwyższych parametrów technicznych naszych produktów, poprzez szczegółową kontrolę jakości wierteł i ciągłe doskonalenie wewnętrznego systemu zarządzania jakością. 
  
Liczymy, że nasza oferta spełni Państwa oczekiwania, pozwoli na nawiązanie owocnej i długoterminowej współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą, której pracownicy chętnie pomogą Państwu odpowiednio dobrać produkty do potrzeb oraz rozwiązać sygnalizowane problemy . 
  
Zapraszamy do współpracy